Logo

VW Wolksvagen 3.0

Број на оглас: 3089335 | Објавен на: 07.03.2019, 18:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touareg

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 175 kw / 238 ks

Цена: 9.999 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata e tip top so full servis ima full oprema(greaci na sedista,tempomat,dvozonska klima...) so kolata odat gratis 17ki bandasi so gumi dosta zacuvani. Moze zamena za druga kola. Javete se na 078 313 186 Behat
Zimni gumi novi 4 LAUFEN so edna godina garancija!

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Behat

Потврден огласувач