Logo

Lenovo k6 super kako novo

Број на оглас: 3090289 | Објавен на: 22.12.2018, 11:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lenovo

Модел: K6

Боја: Gold

Интерна меморија: 8 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 5.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Ispraven se prodava poradi kupen nov tell

 Валандово

Прати Е-Маил

 Gorgi

Потврден огласувач