1 / 12
NOVI MASKI CASOVNICI SO DVE ALKI
600 МКД
06.02.2023 09:56

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Novi maski casovnici so dve alki i kutija, cena 600 den. imame poveke od 60 modeli.

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Модни часовници

Се продава од:

Vox
Потврден огласувач
071 264 065
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам