Logo

Polo 1.9 SDI

Број на оглас: 3090793 | Објавен на: 26.12.2018, 10:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 110000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Цена: 2.800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Polo 1.9 SDI vo odlicna sostojba. Za poveke info na tel 075708999

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 aa

Потврден огласувач