Logo

Se prodava dukan 26m2

Број на оглас: 3091024 | Објавен на: 21.08.2019, 10:23
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 26 m²

Греење: Струја

Цена: По Договор
25.000 €

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kontakt 075 207 097

Se prodava dukjan 26m2. Informacii na 075 207 097
Moze zamena za avtomobil do 10.000 evra.

dukjan
dukan
dujkan
дуќан

  Кичево

Прати Е-Маил

  xXx

Потврден огласувач