Logo

Retro fotelji

Број на оглас: 3091164 | Објавен на: 24.08.2019, 22:28
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Фотељи

Вид на оглас: Се продава


Kompletno restavrirani
https://www.instagram.com/retrofotelji/?hl=en

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  petar

Потврден огласувач