Logo

Roland E-40 ORIENTAL

Број на оглас: 3091327 | Објавен на: 25.04.2019, 13:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 230 €
Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Вид на оглас: Се продава


Cе продава синтисајзер Роланд e-40 ориентал,користен Беше 10 години. во добра состојба. контакт - What's Up & Viber.

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Piano

Потврден огласувач