Logo

Citroen c4 1.6 HDI Exclusive

Број на оглас: 3091530 | Објавен на: 12.09.2019, 15:47
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Citroen

Модел: C4

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e odlicno socuvano i redovno servisirano
Napraven e golem i mal servis pred 1000 km
full oprema i 4 novi zimski gumi
Registrirano + zelen karton
Telefon : 070 695 597
Angelco

  Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

  ancov_ljupco@hotmail.com

Потврден огласувач