Logo

Alfa 147 jtd

Број на оглас: 3091537 | Објавен на: 24.07.2019, 22:42
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 147

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Alfa 147 jtd kompletno servisirana

  Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

  Goran

Потврден огласувач