Logo

KUKA VO GJORCE PETROV

Број на оглас: 3091737 | Објавен на: 26.02.2020, 13:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 6

Квадратура: 322 m²

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Струја

Дворна површина: 125 m²

Тип на домот: Вила

Состојба: Реновирана

Опрема: Луксузен

Година на градба: 2002

Година на реновирање: 2018

Број на балкони: 4 Балкони

Број на бањи: 3

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Југоисток

Адреса: Panajot Ginovski 12A

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA KUKA VO GJORCE PETROV NA ULICA PANAJOT GINOVSKI 12A VO ODLICNA SOSTOJBA. KUKATA E TVRDA GRADBA SO ODLICNA LOKACIJA, GARAZA I SITE POTREBNI RABOTI ZA ZIVEENJE. (VODA, STRUJA I INTERNET). ISTATA E RENOVIRANA VO 2014 GODINA I POSEDUVA IMOTEN LIST I SITE POTREBNI DOKUMENTI.
ZA POVEKE POVELETE I JAVETE SE: 076666635
ILI
VIBER: +38978401165

 Скопје    Општина:Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 .

Потврден огласувач