Logo

Се продава Камин Plamen Franklin

Број на оглас: 3092091 | Објавен на: 27.11.2018, 09:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 €

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Камини

Вид на оглас: Се продава


Се продава камин на Plamen Franklin целиот од ГУС користен 2 сезони, ексрта сочуван, како нов.
Контакт
071354210, Александар

 Валандово

Прати Е-Маил

 Александар