Logo

NIVA

Број на оглас: 3092451 | Објавен на: 17.02.2019, 19:21
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 1980 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 100 МКД

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


se prodava niva vo selo suvodol demir-hisar
200metra od poslednata kuka na selotona javen pat
pogodna za gradba info na tele.076-995-640

  Демир Хисар

Прати Е-Маил

  mirko

Потврден огласувач