Logo

Crevo za vodovod f-50 dolzina 190 metri!

Број на оглас: 3092607 | Објавен на: 21.01.2019, 12:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Вид на оглас: Се продава


Prodavam crevo F-50 so dolzina od 190 metri.Cena od 1m e 60 denari!

 Planika

Потврден огласувач