Logo

Delovi za golf 4 1.9 tdi 66kw

Број на оглас: 3092642 | Објавен на: 24.06.2019, 22:24
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2017

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 2.222 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se za golf 4 2001god 1.9 tdi 66kw

  Демир Хисар

Прати Е-Маил

  Igor

Потврден огласувач