Logo

IPHONE 5S 16GB

Број на оглас: 3093591 | Објавен на: 20.06.2019, 10:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Модел: IPHONE 5S 16GB

Боја: Black

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 6.900 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e perfektno zacuvan bez ni edna grebnatinka.

 Жарко

Потврден огласувач