Logo

Ploca za Samsung A3 2016

Број на оглас: 3093596 | Објавен на: 20.06.2019, 10:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: Ploca za Samsung A3 2016

Боја: Останато

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 2.500 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Ploca za Samsung A3 2016

 Жарко

Потврден огласувач