Logo

SOKOVNIK I PRAVOSMUKALKA ROVUS

Број на оглас: 3093618 | Објавен на: 22.01.2019, 16:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Соковници

Вид на оглас: Се продава


VO ODLICNA SOSTOJBA MALKU KORISTENI PRAVOSMUKALKATA E NA VODA

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач