Logo

NISSAN PATHFINDER 2.5DCI 171KS 4X4 7-SEDISTA MOZNA ZAMENA

Број на оглас: 3093629 | Објавен на: 22.02.2019, 11:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nissan

Модел: Pathfinder

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 126 kw / 171 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


-NISSAN PATHFINDER 2.5DCI 171KS
-4X4
-7-SEDISTA
-REGISTRIRAN SEGA DO 11/2019
-ZELEN KARTON DO--------11/2019
-EURO KUKA A-TESTIRANA
-FOLI SO A-TEST
-KLIMATRONIK
-TEMPOMAT
-BORD KOMPJUTER
-SERVIS NAPRAVEN KOMPLETEN PRED 3.000KM
-MOZNA ZAMENA ISKLUCIVO OZBILNI KUPCI REALNI CENI

 FENIX

Потврден огласувач