Logo

Stolbna Busalica

Број на оглас: 3093721 | Објавен на: 13.09.2019, 15:13
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 7.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Вид на оглас: Се продава


prodavam stolbna busalica komplet so mengeme

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Atom Store

Потврден огласувач