1 / 8
Delovi od 525 tds
100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.09.2020 13:32

Богданци / Гевгелија

Menjac automatic 80evra
Defrencijal 60evra
turbini 50evra
Interkuler 30evra
Karteri 2

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
078548988
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам