1 / 4
Se prodava 5- to brzinka vo super sostojba
1 €
Цената е фиксна
01.09.2019 10:00

Прилеп / Прилеп

5 -to brzinkata e od prv gazda ispravna e se pali vozi ne e cepkana voopsto nisto dosega povejke inf na tel 078-234-020

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

Trajce
Потврден огласувач
078234020
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам