Logo

Mesto za kuka

Број на оглас: 3095105 | Објавен на: 22.05.2019, 08:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 500 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Mesto za kuka vo Belce so sredeni dokumenti

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 ivica

Потврден огласувач