Logo

Mercedez R320.cdi.6 sedishte

Број на оглас: 3095201 | Објавен на: 22.04.2019, 09:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: R 320

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 170 kw / 231 ks

Цена: 9.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava so site platen davacki do reg uvezen ot ch ch mnogu dober sostojba so servisna histori realen km

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 qamil

Потврден огласувач