Logo

Boljer 10litri

Број на оглас: 3095875 | Објавен на: 29.06.2020, 14:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 20 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Бојлери

Вид на оглас: Се продава


boljerceto e 10litarsko, stotuku demontirano, vo ispravna sostojba, kako na slikite

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Goce

Потврден огласувач