Logo

Mercedes c270 avangard

Број на оглас: 3096019 | Објавен на: 23.02.2019, 11:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 270

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Цена: 4.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Mercedes ful oprema 2002
4 Novi gumi zimski

 Moni

Потврден огласувач