Logo

TEAC, AIWA, KENWOOD i ONKYO CD Playeri

Број на оглас: 3096408 | Објавен на: 13.04.2019, 11:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Вид на оглас: Се продава


TEAC CD-P200 CD Player
AIWA XC-004 CD Player
ONKYO DX-7211 CD Player

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Audio-Video

Потврден огласувач