Logo

SKODA OCTAVIA 2/ 2006 1.9(77)Kw REGISTRIRANA SO ZELEN KARTON

Број на оглас: 3096601 | Објавен на: 18.02.2019, 16:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Skoda

Модел: Octavia

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Servisirana komplet kaisi vodna pumpa,site filtri i maslo pred 4000 km, stegnata cela prednica,klimatronik, raboti sekoe kopce, registrirana so zelen karton cela godina, do 22.11.2019 god,domakinski cuvana,2 novi zimski gumi..CENA: 4600€

 777

Потврден огласувач