Logo

Bmw 530d Necarineto CH

Број на оглас: 3096673 | Објавен на: 13.03.2019, 19:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 530

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 160 kw / 218 ks

Цена: 123 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo odlicna sostojba uvezeno od Svajcarija so vozenje , 230.000km so servisna, smeneto ujle vo motor vo menjac , komplet diskovi i plocki , novi gumi , voziloto e extra , moze i so plateni davacki

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач