Logo

Два детски кревети на спрат

Број на оглас: 3097097 | Објавен на: 01.12.2018, 17:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат два детски кревети.
Цена по договор
Александар
071354210

 Валандово

Прати Е-Маил

 Александар