Logo

Prevoz so kombe i selidbi

Број на оглас: 3097341 | Објавен на: 15.10.2019, 11:05
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 600 МКД

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Вид на оглас: Се продава


Najevtin prevoz so kombe,selidbi vo Skopje i niz Makedonija.070 383 248 Tose

  Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

  fiskalna

Потврден огласувач