1 / 1
Delovi za fiat punto se stO vi treba tel 078-234-020
1 МКД
Цената е фиксна
06.10.2022 21:53

Прилеп / Прилеп

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

1997

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

15000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

06.2019

Сила на моторот:

75 kw / 102 ks

E

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Trajce
Потврден огласувач
078234020
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам