Logo

Kolicka GRACO model TREKKO-najdobriot GRACO model

Број на оглас: 3098282 | Објавен на: 31.05.2019, 19:22
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


Se prodava odlicno socuvana GRACO kolicka, model TREKKO-najbaraniot i najprodavaniot model od brendot GRACO...prekrasna kolicka za dolgi i opusteni prosetki so Vasite deca..PROVERENO I POTVRDENO 😎

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  Krste

Потврден огласувач