Logo

ford tranzit 2.0 2004 tdci bes mana

Број на оглас: 3098618 | Објавен на: 03.12.2018, 11:58
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 3.600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


prodavam ford tranzit 2004 zaradi zaminuvanje vo stranstvo kombeto e top samo eden pal sedista krajnite gi nema no moze da se najde ne je problem 072719133

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  dushi