Logo

Метал детектор

Број на оглас: 3098680 | Објавен на: 03.12.2018, 13:01
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: По Договор

Категорија: Спортска опрема и активности / Електронски спортови

Вид на оглас: Се продава


Продавам метал детектор за злато.

Телефон за конктакт : 077754899

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  Stefan

Потврден огласувач