Logo

Golf 1

Број на оглас: 3099753 | Објавен на: 21.01.2019, 13:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1984

Гориво: Дизел

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2017

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Цена: 650 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Golf 1 /1.6 dizel obicen
Novi gumi 5
Smeneti filtri,ulje, lageri napred nazad
Novi amortizeri,nova pumpa za kocnica Novi gurtni I plocki

Registriran cela god do 10.12.2019

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 kire

Потврден огласувач