Logo

Fiat punto 98 godina top sostojba

Број на оглас: 3099841 | Објавен на: 21.02.2019, 10:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Punto

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Цена: 1.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava fiat punto 98godina top sostojba.Kolata ne e registrirana.Moze da se vidi vo sekoj moment.
071 804 853-Cobe

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Marko

Потврден огласувач