Logo

AUDI A3 2.0TDI PERFEKTNO

Број на оглас: 3100579 | Објавен на: 21.02.2019, 11:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 4.000 €
4.222 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audito e vo odlicna sostojba pali vozi stegnata prednica bez nikakvi dopolnitelni troskovi i registrirano e cela godina, vase e samo da stavate nafta i da vozite.

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Ivan

Потврден огласувач