Logo

PASSAT 1.9 TDI

Број на оглас: 3100629 | Објавен на: 07.06.2019, 09:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 2.200 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA SAMO ZA DOMAKIN COVEK

 Кратово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач