1 / 4
Woolmark над душег
520 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.12.2018 20:16

Охрид / Охрид

Наддушег 7 сантиметри со магнетни ленти најквалитетната и нај скапа мерино волна германски квалитет антиалергиски антибактериски одбива радио сигнали и телефони нет и др. Димензија 180*90 со сребрени конци.

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Душеци

Се продава од:

Tihomir
Потврден огласувач
076202038
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам