Logo

PEUGEOT 207CC MOZNA ZAMENA

Број на оглас: 3102424 | Објавен на: 20.01.2019, 19:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 207

Година: 2007

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Кабриолети

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 5.850 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


SE PRODAVA PEUGEOT 207 CC SPORT.
FULL OPREMA SVE FUNKIONIRA BESPREKORNO.
PODVOZJE PERFEKNO.
NAPRAVEN CELOSEN SERVIS PRED 1000KM.REGISTRACIJA DO MAJ 2019 GODINA.ZACUVANO MAKSIMALNO KAKO
NADVOR TAKA I ENTERIEROT.
MOZNA ZAMENA .
PREDNOST IMA BMW 5,AUDI A6,GOLF, PASAT SO MOJA DOPLATA

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 ALEKSANDAR

Потврден огласувач