Logo

Potopni novi pumpi

Број на оглас: 3103578 | Објавен на: 24.06.2019, 19:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 550 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


Prodavam novi inox pumpi potopni i povrsinski

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 asim

Потврден огласувач