Logo

Се продава новоизградена семејна куќа

Број на оглас: 3103702 | Објавен на: 25.07.2019, 05:21
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 15

Квадратура: 354 m²

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Друго

Дворна површина: 437 m²

Тип на домот: Двo-семејна куќа

Состојба: Нова

Опрема: Празен

Година на градба: 2018

Број на балкони: Тераса + 4 Балкони

Број на бањи: 3

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација: Север

Адреса: ул. Ѓоре Брушански

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава новоизградена двосемејна куќа на ул. Ѓоре Брушански.


Опис и квадратура на објектот:

- Подрум + ходник и скали ........... 63+12=75м2
- Приземје (гаража) .................................. 17м2
- Приземје + хс + тераса ........ 70+12+12=94м2
- Први кат + хс + балкони ..... 93+12+11=116м2
- Поткровје + хс + балкони ........ 36+12+4=52м2

Вкупна станбена површина на куќа ...... 354m2Претпријатие за производство, трговија и инжинеринг
ГТИ - Д.О.О.Е.Л. Експорт-Импорт Кавадарци
Индустриска 1в, п.фах 183
1430 Кавадарци, Македонија

Контакт: 070 218 247

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Илија Гечев

Потврден огласувач