Logo

audi a6

Број на оглас: 3104126 | Објавен на: 10.06.2019, 17:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 135 kw / 184 ks

Цена: 4.600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 sedat

Потврден огласувач