Logo

Laminator Seewer Rondo Doge

Број на оглас: 3105195 | Објавен на: 12.01.2019, 13:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Вид на оглас: Се продава


Laminator Seewer Rondo Doge
SSO 615
Širina na platni 60cm
moze da se stavi i na rabotna masa...

prefekten!

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Masini2015

Потврден огласувач