Logo

GRIL PECKA ZA PILINJA

Број на оглас: 3105379 | Објавен на: 14.01.2019, 14:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 380 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


PECKATA E VO ODLICNA SOSTOJBA NA PLIN DOSTA EKONOMICNA.

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 darko

Потврден огласувач