Logo

Mercedes 220 cdi

Број на оглас: 3105492 | Објавен на: 17.02.2019, 13:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: 220

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: 3.190 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedesot e vo extra sostojba...zemen e od prv gazda vo mk...servisirano komplet....so 4 novi zimski gumi..i 4 letni gumi vo alluminski bandashi..registriran do krajot na 6 mesec 2019 so zelen karton...2 kluca originall...na kollata sve finkcionira perfektno.

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 nasi

Потврден огласувач