Logo

Vw Lupo 1.4mpi za delovi

Број на оглас: 3105722 | Објавен на: 24.07.2019, 17:08
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Lupo

Година: 2000

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 300 kw / 408 ks

Цена: 400 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Limarijata e prodadena ...ostanato e se sto se naoga okolu motorot
Motor 200eu
Klapna 50eu
Bombina 50eu
Alternator 30eu
Anglaser 50eu
Menuvac 50eu
Potisna lamela 30eu
Servo pumpa 50 eu
I dosta drugi sitnici ili 400eu komplet motor so menuvac

  Демир Хисар

Прати Е-Маил

  Igor

Потврден огласувач