Logo

Bmw X5 35xdrive 2010 aero

Број на оглас: 3105758 | Објавен на: 12.01.2019, 17:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: X 5

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 210 kw / 286 ks

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Bmw x5 35 xdrive 3.0 dizel biturbo so 286ks pominato 232000km so uvezen od amerika so ekstra full oprema 22ki bandazi aerodynamic paket registriran cela godina moze i zamena so vasa doplata

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 K

Потврден огласувач