Logo

DELOVI ZA AUDI A4 1997g 1.6 benzin

Број на оглас: 3105848 | Објавен на: 24.09.2019, 09:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Tип на делови: Останато

Цена: 17 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Delovi za Audi A4 1.6 benzin 1997 godina klimatronik enterierno i nadvoreshno dobro zacuvana motor mejnac perfekni prednica zdrava ,letva ,shepi naslon raka plastika pod motor i, dr raboti

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 jose

Потврден огласувач