Logo

Novi inox pumpi

Број на оглас: 3106121 | Објавен на: 14.03.2019, 08:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 650 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


Grundfos Lowara Wilo

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 asim

Потврден огласувач